آغاز مذاکرات پائولو دیبالا و رئال مادرید + حضور پرتعداد فیلم‌های ایرانی در جشنواره شانگهای- طلاب tollab

ورزش سه: اخباری در خصوص احتمال انتقال پائولو دیبالا به رئال مادرید در تابستان پیش رو شنیده شده است.

 رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو به هر نحوی به تقویت قوای هجومی خود بپردازد و در همین راستا منابع فرانسوی مدعی شد در ماه مارس ملاقاتی میان مدیر برنامه او و کهکشانی ها صورت گرفته و احتمال این انتقال در تابستان امسال وجود دارد
با توجه به اخباری که در مورد احتمال جدایی رونالدو شنیده شده است، باور انتقال یک ستاره بزرگ در بخش هجومی به برنابئو راحت تر از گذشته شده است. به نظر می رسد دیبالا قصد دارد امسال یوونتوس را ترک کند و به همین دلیل مدیر برنامه او در حال پیشنهاد دادن موکلش به تیم های بزرگ اروپاست که در این میان مذاکرات و ملاقاتی بین او و رئال مادرید جدی تر از دیگر گزینه ها صورت گرفته است.

آغاز مذاکرات پائولو دیبالا و رئال مادرید

 رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو به هر نحوی به تقویت قوای هجومی خود بپردازد و در همین راستا منابع فرانسوی مدعی شد در ماه مارس ملاقاتی میان مدیر برنامه او و کهکشانی ها صورت گرفته و احتمال این انتقال در تابستان امسال وجود دارد.

اما به نظر می رسد باشگاه پاری سن ژرمن از موقعیت بهتری برای جذب ستاره تکنیکی بیانکونری برخوردار باشد زیرا کاوانی احتمالا در تابستان از این تیم جدا خواهد شد و آنها به دنبال یک ستاره سطح بالا برای جایگزینی او هستند که دیبالا در دسترس ترین گزینه محسوب می شود.

ورزش سه: اخباری در خصوص احتمال انتقال پائولو دیبالا به رئال مادرید در تابستان پیش رو شنیده شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از سینه ایران، بیست و یکمین جشنواره فیلم شانگهای از ۲۶ خرداد تا ۴ تیر/۱۶ تا ۲۵ ژوئن در کشور چین برگزار می شود و آثار سیزده سینماگر ایرانی در بخش های مختلف جشنواره به نمایش در می آیند
فیلم انیمیشن «رهایی از بهشت» ساخته علی نوری اسکویی در بخش انیمیشن، فیلم «آپاندیس» ساخته حسین نمازی در بخش هفته فیلم جاده ابریشم، فیلم «آنسوی ابرها» ساخته مجید مجیدی در بخش هفته فیلم هند و «مثل بچه آدم» ساخته آرین وزیردفتری و «نگاه» ساخته فرنوش صمدی در بخش فیلم های کوتاه حضور دارند.

در بخش غیررقابتی طیف، فیلم های «هجوم» ساخته شهرام مکری، «لرد» ساخته محمد رسول اف، «دلربا» ساخته میلاد اعلامی و محصول سوئد و دانمارک،«آیه های فراموشی» ساخته علیرضا خاتمی و محصول فرانسه، آلمان، شیلی و هلند، «در جستجوی ام کلثوم» ساخته شیرین نشاط و محصول آلمان، اتریش، ایتالیا، مراکش و لبنان و «وقتی زندگی می کنیم» ساخته مهدی آواز و محصول دانمارک انتخاب شده اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از سینه ایران، بیست و یکمین جشنواره فیلم شانگهای از ۲۶ خرداد تا ۴ تیر/۱۶ تا ۲۵ ژوئن در کشور چین برگزار می شود و آثار سیزده سینماگر ایرانی در بخش های مختلف جشنواره به نمایش در می آیند.

فیلم «هت تریک» ساخته رامتین لوافی پور در اولین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه اصلی جشنواره موسوم به جام طلایی حضور دارد و فیلم «درساژ» ساخته پویا بادکوبه نیز در بخش رقابتی استعداد جدید آسیایی به نمایش در می آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *