ادعای عجیب رئیس باشگاه الریان قطر + هشدار سناتور آمریکایی به دولت ترامپ درباره ایران- طلاب tollab

 خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال در پنجمین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی میزبان الریان قطر است

 خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال در پنجمین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی میزبان الریان قطر است.

در این راستا سعود بن خالد، رئیس باشگاه الریان که در آخرین تمرینات این تیم در ورزشگاه آزادی حضور داشت، درباره این بازی گفت: به اینجا آمدیم تا ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم و صدرنشینی مان در گروه را تداوم ببخشیم. با پیروزی در این بازی می توانیم با خیال راحتی به استقبال بازی آخر خودمان برویم. امیدواریم در این بازی شانس با ما یار باشد و ما خیلی خوب می دانیم که مقابل تیم بزرگی بازی خواهیم کرد که هوادارا زیادی دارد.

رئیس باشگاه الریان در پایان گفت: می دانیم که استقلال از تیم های بزرگ آسیاست و در آسیا صدرنشین است و در لیگ داخلی نیز وضعیت خوبی دارد. اما الریان نیز تیم بزرگی است. ما اکنون در گروه D صدرنشین هستیم و دوست داریم رو به جلو حرکت کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

به گزارش فارس، این ادعای رئیس باشگاه الریان درباره اینکه این تیم قطری صدرنشین گروه D است درحالی است که استقلال با ۶ امتیاز در جدول AFC صدرنشین گروه است و تیم قطری نیز با ۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

وی افزود: پیش از این نیز سابقه بازی در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران زیاد ایرانی را داشتیم و در آن بازی ها با سربلندی زمین بازی را ترک کردیم. الریان با وجود بازیکنان حرفه ای و بین المللی خودش شخصیت یک تیم بزرگ را دارد و برایش فرقی نمی کند که بازی در داخل زمین خودش باشد یا در زمین رقیب برگزار شود.

——————-

جماران: یکی از سناتورهای ارشد جمهوری‌خواه آمریکا هشدار داده که خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به معنی قدرت گرفتن دوباره داعش و افزایش نفوذ ایران در سوریه خواهد بود
آمریکا حدود دو هزار نفر نیرو در سوریه نیرو دارد.

جماران: یکی از سناتورهای ارشد جمهوری‌خواه آمریکا هشدار داده که خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به معنی قدرت گرفتن دوباره داعش و افزایش نفوذ ایران در سوریه خواهد بود.

مقام‌ های نظامی و مشاوران ترامپ هم با او متفق‌القول نیستند. به گزارش خبرگزاری رویترز، یک مقام ارشد دولتی گفته است مشاوران ترامپ فکر می‌کنند آمریکا لازم است با تعداد کمی نیرو حداقل دو سال دیگر در سوریه بماند.

گراهام، که عضو کمیسیون نظامی سنای آمریکا است، مدعی شد: «داعش سه هزار نیرو در سوریه دارد و اگر آمریکا نیروهایش را زود از سوریه بیرون بکشد، داعش برخواهد گشت، جنگ ترکیه و کردها از کنترل خارج خواهد شد و دمشق را بدون حضور آمریکا به ایران داد‌ه‌اید.»

رئیس‌جمهور آمریکا، پنجشنبه گذشته اعلام کرد که نیروهای این کشور «خیلی زود از سوریه بیرون خواهند آمد.» این برخلاف آن چیزی بود که مقام‌هایی آمریکایی تا به حال می‌گفتند؛ اینکه حضور آمریکا در سوریه فقط به مبارزه با داعش محدود نمی‌شود بلکه مسئله توازن قوا در منطقه و به‌خصوص «مقابله با ایران» مطرح است.

«لیندسی گراهام» از سناتورهای ارشد جمهوری‌خواه آمریکا، روز گذشته در گفت‌وگو با شبکه «فاکس‌نیوز»، تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری این کشور مبنی بر خروج زودهنگام نیروهای آمریکایی از سوریه را «بدترین تصمیم» و «فاجعه پیش رو» توصیف و داعش را به بوکسوری تشبیه کرد که روی رینگ افتاده و خروج سربازان آمریکایی از سوریه به آن امکان می‌دهد دوباره سر پا بایستاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *