استقلالی‌ها امروز در کویت تمرین می‌کنند + قطر رسما به مسابقات کوپا ۲۰۱۹ دعوت شد- طلاب tollab

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال که شب گذشته سفر پرماجرایی را به کشور کویت داشتند امروز دو جلسه تمرین در دستور کار دارند

طبق برنامه استقلالی‌‌ها ساعت 12 به وقت محلی (13 به وقت تهران) یک تمرین بدنسازی انجام خواهند داد و از ساعت 20 به قوت تهران نیز یک تمرین تاکتیکی را برگزار خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز 27 فروردین در کویت میهمان الهلال عربستان در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گروه D مسابقت خواهد بود.

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال که شب گذشته سفر پرماجرایی را به کشور کویت داشتند امروز دو جلسه تمرین در دستور کار دارند.

——————-

خبرگزاری فارس: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی(کونمبول) شصت و هشتمین کنگره فیفا را به میزبانی آرژانتین برپا کرد که در این نشست جانی اینفانتینو، رئیس فیفا نیز حضور داشت
در این کنگره که تنها اعضای کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی حضور داشتند درباره افزایش تعداد تیم های ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ۳۲ به ۴۸ تیم به رای گذاشته شد که با قاطیت این پیشنهاد رای آورد.

خبرگزاری فارس: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی(کونمبول) شصت و هشتمین کنگره فیفا را به میزبانی آرژانتین برپا کرد که در این نشست جانی اینفانتینو، رئیس فیفا نیز حضور داشت. کونمبول رسما در این کنگره از تیم ملی قطر برای حضور در رقابت های کوپا آمریکای ۲۰۱۹ دعوت کرد تا شایعات حضور یا عدم حضور قطر در این رقابت ها به پایان برسد.

 مسابقات کوپا آمریکای ۲۰۱۹ برزیل در این دوره قرار است با ۱۶ تیم برگزار شود. ۱۰ تیم که از خود قاره آمریکای جنوبی هستند و ۶ تیم از ۲ قاره آسیا و اروپا میهمان خواهند بود. برای دعوت کردن تیم های میهمان به نظر می رسد ملاک انتخاب، مالی و اقتصادی است چون قطر در رده بندی فیفا جزو ضعیف ترین تیم های آسیا است و نمی تواند بر اساس رده بندی فیفا در این مسابقات شرکت کند. دو تیم آسیایی دیگر که کاندیدای حضور در این مسابقات هستند به نظر می رسد چین و ژاپن خواهند بود و خبری از ایران که تیم اول آسیا در رده بندی فیفا است، نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *