بیست میلیون دلار هزینه نشست ترامپ و اون + اعاده دادرسی «رامین حسین پناهی» رد شد- طلاب tollab

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر سنگاپور گفت صورتحساب میزبانی از نشست تاریخی رهبران آمریکا و کره شمالی در این کشور به حدود 20 میلیون دلار می‌رسد
او گفت: این نشست یک عملیات بسیار مهم در پشت خود دارد که علتش ابعاد آن، تعداد خبرنگاران پوشش دهنده آن و سطح تدابیر امنیتی لازم برای آن است.

این نشست قرار است روز سه‌شنبه میان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برگزار شود و به گفته نخست وزیر سنگاپور پتانسیل آن را دارد که تحولات شبه جزیره کره را در یک مسیر جدید قرار دهد.

لی هسینگ لونگ، نخست وزیر سنگاپور گفت: این هزینه‌ای است که ما مایل به پرداختش هستیم و هزینه‌های امنیتی نیمی از این رقم را به خود اختصاص می‌دهد.

قرار است این نشست در هتل کاپلا سنگاپور برگزار شود.

وی تاکید کرد: افسران کار خوبی انجام دادند چراکه شرایط بسیار فشرده بود و دو هفته پیش تایید شد که قرار است این نشست برگزار شود.

وی افزود: از نقطه نظر ما این مهم است که این نشست اتفاق بیفتد و این نشست تحولات را در یک مسیر جدید قرار خواهد داد که منجر به امنیت و ثبات منطقه خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر سنگاپور گفت صورتحساب میزبانی از نشست تاریخی رهبران آمریکا و کره شمالی در این کشور به حدود 20 میلیون دلار می‌رسد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع رامین حسین پناهی گفت: درخواست اعاده دادرسی موکلم در دیوان عالی کشور رد شد.

حسین احمدی نیاز با بیان این مطلب گفت: پرونده به شعبه 38 دیوان عالی کشور ارجاع شده بود که متاسفانه شعبه مذکور بدون اخذ اصل پرونده استنادی، اعاده دادرسی را رد کرد
احمدی نیاز اول خردادماه به ایسنا از ارائه درخواست اعاده دادرسی موکلش به دیوان عالی کشور خبر داد و گفته بود که با استناد به بندهای ج و چ ماده ٤٧٤ از قانون آیین دادرسی کیفری در شش صفحه و در دو بخش ایرادات شکلی و ماهوی را تقدیم دبیرخانه دیوان عالی کشور کرده است.

خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع رامین حسین پناهی گفت: درخواست اعاده دادرسی موکلم در دیوان عالی کشور رد شد.

رامین حسین پناهی در تاریخ ١٣٩٦/٤/٢ در شهر سنندج دستگیر و در شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج به اتهام بغی محکوم به اعدام محکوم شد. رای پرونده حسین‌پناهی در شعبه ٣٩ دیوان عالی کشور تایید شده است.

حسین احمدی نیاز با بیان این مطلب گفت: پرونده به شعبه 38 دیوان عالی کشور ارجاع شده بود که متاسفانه شعبه مذکور بدون اخذ اصل پرونده استنادی، اعاده دادرسی را رد کرد.

وی ادامه داد: مجددا درخواست اعاده دادرسی خواهم داد زیرا این حق موکل است تا دوباره درخواست اعاده دادرسی دهد و امیدوارم قضات دیوان مجددا با دقت بیشتری و با مطالبه اصل پرونده، اعاده دادرسی را قبول کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *