حاج‌رضایی: کی‌روش نیازی به توصیه‌های من ندارد + هشدار پلیس در مورد چراغ‌های غیرمجاز خودرو‌ها- طلاب tollab

خبرگزاری میزان: امیر حاج‌رضایی در خصوص شرایط فعلی تیم ملی فوتبال ایران و اینکه این تیم شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل لیتوانی به برتری رسید، اظهار داشت: به دلیل اینکه بازی ایران و لیتوانی پشت در‌های بسته برگزار شد، ما نتوانستیم این دیدار را ببینیم، ولی تیم ملی ما در راه تدارکات خود برای جام جهانی با کمی مشکل مواجه شد
وی افزود: تیم ملی ایران بازی‌های تدارکاتی کمی انجام داد و عوامل غیرورزشی مانع از آماده‌سازی خوب ملی‌پوشان ما شد.

خبرگزاری میزان: امیر حاج‌رضایی در خصوص شرایط فعلی تیم ملی فوتبال ایران و اینکه این تیم شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل لیتوانی به برتری رسید، اظهار داشت: به دلیل اینکه بازی ایران و لیتوانی پشت در‌های بسته برگزار شد، ما نتوانستیم این دیدار را ببینیم، ولی تیم ملی ما در راه تدارکات خود برای جام جهانی با کمی مشکل مواجه شد.

وی در مورد اینکه در حال حاضر مهم‍‌ترین کاری که باید تیم ملی انجام دهد چیست، خاطرنشان کرد: کی‌روش نیازی به توصیه‌های من ندارد. کی‌روش مربی کاربلد و با دانشی است که خودش می‌دان چه کاری انجام دهد تا تیمش نتیجه بگیرد.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد تیم ملی ایران در حال حاضر تمرینات خوبی را در روسیه پشت سر می‌گذارد و یکی از بهترین کمپ‌های روسیه را در اختیار دارد، گفت: قطعا داشتن چنین کمپ تمرینی خوبی در روحیه بازیکنان تاثیر می‌گذارد. بازیکن وقتی که با امکانات خوب، تمرین می‌کند در روحیه‌اش تاثیر می‌گذارد و این طبیعی است که در این روحیه خوب در عملکرد تیم ملی هم تاثیر می‌گذارد.

حاج‌رضایی در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب شب گذشته تیم ملی ایران، همان ترکیب ایران در جام جهانی خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: به هر حال قبل از چنین مسابقات مهمی حدس و گمان به خصوص در ترکیب زیاد بوده و این طبیعت فوتبال است. باید تا مسابقه اول مقابل مراکش صبر کنیم و ببینیم کی‌روش چه ترکیبی را روانه میدان می‌کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نسبت به استفاده از چراغ‌های نامتعارف برای خودرو‌ها هشدار داد
سرهنگ علی‌اصغر شریفی درباره استفاده از چراغ‌های غیرمجاز در خودرو‌ها گفت: تغییر در میزان نور و رنگ استاندارد چراغ‌های وسیله نقلیه مصداق بارز نقص فنی محسوب می‌شود و جریمه ۵۰ هزار تومانی را برای فرد متخلف در پی خواهد داشت.

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نسبت به استفاده از چراغ‌های نامتعارف برای خودرو‌ها هشدار داد.

شریفی تأکید کرد: استفاده از چراغ با نور خیره‌کننده و همچنین چراغ‌هایی با نور سفید در عقب وسیله نقلیه و نور قرمز در جلوی خودرو اکیداً ممنوع است.

وی در این رابطه مواردی را برشمرد که رانندگان ملزم به رعایت آن هستند و ادامه داد: رنگ چراغ‌های جلوی وسیله نقلیه سفید یا زرد و رنگ چراغ‌های عقب و ترمز باید قرمز باشد. همچنین رنگ چراغ کوچک پلاک عقب سفید و رنگ چراغ دنده عقب باید سفید یا زرد باشد. رنگ چراغ راهنما و چراغ خطر نیز باید در قسمت جلوی خودرو زرد و در قسمت عقب وسیله نقلیه نیز زرد یا قرمز باشد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ماده ۱۵۱ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: استفاده از چراغ‌های چشمک‌زن و رنگارنگ در وسایل نقلیه ممنوع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *