خبرنگاران «اینترنت بدون فیلتر» دریافت می‌کنند + کنایه زلاتان به کریس رونالدو- طلاب tollab

خبرگزاری ایسنا: با تایید مراجع ذیصلاح، به خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می‌شود
به گزارش معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، با درخواست معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیگیری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با ارائه اینترنت بدون فیلتر به ۱۰۰ روزنامه‌نگار، موافقت کرد.

همچنین علاوه بر لیست مذکور، این کارگروه با توجه به ضرورت دارا بودن اینترنت بدون فیلتر برای فعالیت روزنامه‌نگاری، اعلام کرد: از این پس برای خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می‌شود.

بر این اساس، خبرنگاران می‌توانند در صورت نیاز تا پایان فروردین، نامه درخواست و مشخصات شناسنامه‌ای، همراه با نام رسانه و شماره همراه خود را به اداره خبرنگاران اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال کنند تا پس از احراز هویت و تایید فعالیت حرفه‌ای، جهت دریافت اینترنت بدون فیلتر معرفی شوند.

خبرگزاری ایسنا: با تایید مراجع ذیصلاح، به خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می‌شود.

——————-

خبرگزاری فارس: گلی که رونالدو با ضربه قیچی‌برگردان در مصاف سه‌شنبه شب به تورینی‌ها در برد ۳ بر صفر تیمش زد، نه فقط باعث هیجان در جمع هواداران شد و واکنش رسانه‌ها را به همراه داشت، بلکه زلاتان ایبراهیموویچ نیز را به عکس‌‌العمل وادارکرد
خبرگزاری فارس: گلی که رونالدو با ضربه قیچی‌برگردان در مصاف سه‌شنبه شب به تورینی‌ها در برد ۳ بر صفر تیمش زد، نه فقط باعث هیجان در جمع هواداران شد و واکنش رسانه‌ها را به همراه داشت، بلکه زلاتان ایبراهیموویچ نیز را به عکس‌‌العمل وادارکرد.

آن گلی زیبا بود.اما او باید از فاصله ۴۰ متری اقدام به زدن چنین گلی کند.

ایبرا ۳۶ ساله که در دوران فوتبالش همواره گل‌های زیبایی را به ثمررسانده، ساعاتی بعد از آنکه مهاجم پرتغالی در ارتفاع ۲ متر و ۳۸ سانتی‌متری، چنین گلی را وارد دروازه بوفون کرد، با لحن‌ کنایه‌آمیزی گفت:

گلزن سوئدی معتقد است در سال ۲۰۱۲ با ضربه برگردان در مسابقه تیم کشورش برابر انگلیس از فاصله ۴۰ متری به زیبایی گلزنی کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *