خبر تلخ پزشک آگوئرو به هواداران آرژانتین + حمله داعش به ارتش سوریه تکذیب شد- طلاب tollab

ورزش سه: پزشک سرخیو آگوئرو مدعی شد رسیدن این بازیکن به جام جهانی قطعی نیست.

سرخیو آگوئرو، ستاره گلزن تیم ملی آرژانتین تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشک وی مدعی شد رسیدن این بازیکن به جام جهانی قطعی نیست

پزشک آگوئرو گفت: “فرایند ریکاروی باید حداقل 5 هفته طول خواهد کشید. هنگامی که یک بازیکن با آسیب دیدگی قدیمی جراحی کند، فرایند بازیابی به اندازه ای که وی علاقمند است نخواهد بود و هرگز کمتر از 3 یا 4 هفته یا حتی بیشتر نخواهد بود.

لل

ورزش سه: پزشک سرخیو آگوئرو مدعی شد رسیدن این بازیکن به جام جهانی قطعی نیست.

پزشکان سعی کردند مسئله را به صورت محافظه کارانه و بدون جراحی ماجرا را حل کنند، اما ناموفق بودند. آرتروسکوپی فرایندی است که شما هنگام آسیب های قدیمی مجبور به انجام آن هستید.”

سرخیو آگوئرو، ستاره گلزن تیم ملی آرژانتین تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشک وی مدعی شد رسیدن این بازیکن به جام جهانی قطعی نیست.

من تصور می کنم با زمان محدودی که قبل از جام جهانی وجود دارد رسیدن آگوئرو 100 درصد نیست. آناتومی آناتومی است و علیرغم تلاش آگوئرو، رسیدن او به جام جهانی قطعی نیست.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از روسیاالیوم، منابع وابسته به ارتش سوریه در شهر المیادین در استان دیرالزور هر گونه یورش داعش به نیروهای مسلح سوریه را تکذیب کردند
این منابع بیان کردند: نیروهای دولتی در شهر المیادین واقع در کرانه غربی رود فرات در معرض حمله قرار نگرفته اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از روسیاالیوم، منابع وابسته به ارتش سوریه در شهر المیادین در استان دیرالزور هر گونه یورش داعش به نیروهای مسلح سوریه را تکذیب کردند.

شایان ذکر است که برخی رسانه های عربی مدعی یورش گسترده داعش به نیروهای ارتش سوریه در شهر المیادین و کشته شدن ۱۸ نظامی ارتش سوریه شده بودند.

این خبر در رسانه های عربی پس از آن منتشر شد که ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا از رصد فعالیت داعش در غرب رود فرات خبر داده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *