خواسته عجیب از رئال مادرید برای پوچتینو + سوآپ نفت خام عراق ​به ایران آغاز شد- طلاب tollab

ورزش سه: باشگاه تاتنهام شرایط سختی را برای رئال مادرید در مورد انتقال مائوریتسیو پوچتینو تعیین کرده است.

 از همان بدو استعفای زیدان، پوچتینو به عنوان اولین و مهم ترین گزینه مطرح شده برای در دست گرفتن هدایت رئال مادرید مطرح شد اما شرایط روز به روز دشوارتر شده و احتمال حضور سرمربی جوان آرژانتینی در برنابئو کاهش می یابد
دنیل لووی مالک باشگاه تاتنهام رابطه بسیار خوبی با پوچتینو دارد و به تازگی نیز قرارداد این سرمربی جوان تا سال 2023 تمدید شده است تا جدایی او از تیم لندن دشوارتر شود و با توجه به نزدیک بودن تاسیس استادیوم اختصاصی، تاتنهام نمی خواهد از مسیر پیشرفت منحرف شود.

ورزش سه: باشگاه تاتنهام شرایط سختی را برای رئال مادرید در مورد انتقال مائوریتسیو پوچتینو تعیین کرده است.

خواسته عجیب از رئال مادرید برای پوچتینو

در ماجرای انتقال گرت بیل و لوکا مودریچ، فلورنتینو پرز به خوبی با شرایط دشواری معامله کردن با مالک تاتنهام آشنا شده و با این شرایط ممکن است آنها به زودی قید پوچتینو را بزنند.

 از همان بدو استعفای زیدان، پوچتینو به عنوان اولین و مهم ترین گزینه مطرح شده برای در دست گرفتن هدایت رئال مادرید مطرح شد اما شرایط روز به روز دشوارتر شده و احتمال حضور سرمربی جوان آرژانتینی در برنابئو کاهش می یابد.

طبق ادعای نشریه تایمز، باشگاه تاتنهام مبلغ 48 میلیون یورو را برای صدور مجوز جدایی پوچتینو از این باشگاه و حضور در رئال مادرید درخواست کرده که اگر چنین مبلغی جا به جا شود، پوچتینو گران ترین سرمربی تاریخ فوتبال خواهد شد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت نفت، تانکرهای حامل نفت خام کرکوک عراق پس از ورود به ایران، در حال تخلیه این محموله‌ها در مخازن «دره شهر» که از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای این منظور اختصاص یافته است، هستند
قرارداد سوآپ ایران و عراق به صورت سیف (CIF) امضا شده است، در قرارداد سیف، هزینه حمل و بیمه با فروشنده است.

بر اساس قرارداد سوآپ میان ایران و عراق، ۳۰ تا ۶۰ هزار بشکه نفت خام کرکوک به وسیله تانکرهای جاده‌پیما برای تامین بخشی از خوراک پالایشگاه‌ها به ایران منتقل می‌شود.

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت نفت، تانکرهای حامل نفت خام کرکوک عراق پس از ورود به ایران، در حال تخلیه این محموله‌ها در مخازن «دره شهر» که از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای این منظور اختصاص یافته است، هستند.

وی افزوده بود: مسیر خط لوله تا تنگ فنی کوتاه و حدود ۳۱ کیلومتر است و همچنین این خط لوله از ظرفیت خوبی نیز برخوردار است.

عباسعلی جعفری نسب، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، پیش‌تر در این باره اظهار کرده بود: نفت خام سوآپ کرکوک عراق پس از ارسال به ایران با ایجاد تاسیسات و تلمبه خانه‎ای از دره شهر به تنگ فنی منتقل و از آنجا به پالایشگاه‌های کرمانشاه، شازند، تهران و تبریز ارسال می شود؛ به همین منظور نیز سه دستگاه توربین و توربو پمپ از تلمبه خانه چشمه شور به دره شهر منتقل و نصب خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *