دریافت شارژ؛ ترفند جاسوسی از سیستم شما! + گتوزو: میلان را دومرتبه به جایگاهش می‌رسانم- طلاب tollab

خبرگزاری فارس: کاربران به این نکته توجه داشته باشند که بسیاری از نرم افزارهای که در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغ شده و رایگان برای نصب قرار دارد، می‌تواند یک بد‌افزار باشد که اقدام به جاسوسی از سیستم ما یا سوء‌استفاده از اطلاعات و امکانات سیستم ما بنماید
خبرگزاری فارس: کاربران به این نکته توجه داشته باشند که بسیاری از نرم افزارهای که در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغ شده و رایگان برای نصب قرار دارد، می‌تواند یک بد‌افزار باشد که اقدام به جاسوسی از سیستم ما یا سوء‌استفاده از اطلاعات و امکانات سیستم ما بنماید.

بهتر است کاربران نرم افزارهای مورد نیاز خود را از مبادی و سایت‌ها و کانال‌های معتبر و رسمی دریافت نمایند و درصورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir در بخش ارتباطات مردمی آن را ثبت کنند.

بنابراین برای منفعت بیشتر به صورت آگاهانه اقدام به نصب هر نوع نرم افزار نکنید و تبعات منفی نصب اینگونه بدافزارها را دست کم نگیرید، چرا که در برخی مواقع منجر به برداشت تصاویر و فیلم‌ها از گوشی هوشمند شما می‌شود.

برپایه این گزارش کاربران نباید به هیچ وجه مورد فریب این دست تبلیغات اعم از دریافت شارژ رایگان، دریافت حجم اینترنت رایگان، اد کن جایزه بگیر، نرم افزار … قرار گرفته و اقدام به نصب این‌گونه نرم افزارها کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: روز گذشته باشگاه قدیمی شهر میلان قرارداد خود را با «گنارو گتوزو» تمدیدکرد.

وی اواسط فصل جاری جانشین وینچنزو مونتلا روی نیمکت راه‌راه‌پوشان شد
این چهره روز گذشته قراردادش را با روسونری تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد.مسئول فنی ۴۰ ساله که در سال ۲۰۰۶ با تیم ملی ایتالیا فاتح جام جهانی ۲۰۰۶ در آلمان شد، بعد از این اقدام اظهارداشت:فکر می‌کنم تمدید قراردادم پاداشی به ۴ ماه کار سخت و خوبی بود که نزد میلان انجام دادم.

خبرگزاری فارس: روز گذشته باشگاه قدیمی شهر میلان قرارداد خود را با «گنارو گتوزو» تمدیدکرد.

او همچنین به برخی خبرنگاران عنوان کرد:هدفم این است که میلان را دومرتبه به جایگاه واقعی خود برسانم.

براساس اعلام رسانه‌ها درآمد سالیانه این مربی نزد تیم ایتالیایی حدود ۲ میلیون یورو خواهد بود.

وی اواسط فصل جاری جانشین وینچنزو مونتلا روی نیمکت راه‌راه‌پوشان شد. بعد از حضورش، موفق شد موانع سخت را از سر راه برداشته و عملکرد خوبی کسب کند.همین عاملی شد تا مدیران باشگاه به فکر ادامه همکاری با او باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *