ستاره تیم ملی مراکش به دنبال فرار از حبس + دیبالا: نخستین جام جهانی‌ام تلخ شد- طلاب tollab

خبرگزاری فارس: سایت هسبورت مراکش خبر داد که امین حارث، بازیکن 21 ساله تیم ملی مراکش و عضو باشگاه شالکه در اولین جلسه دادگاهی خود درباره پرونده قتل شهروند مراکشی حضور پیدا نکرد
امین حارث در دیدار با ایران در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد خوبی داشت و موفق شد عنوان بهترین بازیکن دیدار را از آن خود کند.

حارث هفته گذشته پس از بازگشت از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه یک شهروند مراکشی را با ماشین زیرگرفت و باعث مرگش شد. بنا به گزارش ها حارث به دنبال گرفتن رضایت والدین مقتول است و می خواهد با پرداخت دیه از حکم حبسی که در انتظارش است، رهایی پیدا کند.

خبرگزاری فارس: سایت هسبورت مراکش خبر داد که امین حارث، بازیکن 21 ساله تیم ملی مراکش و عضو باشگاه شالکه در اولین جلسه دادگاهی خود درباره پرونده قتل شهروند مراکشی حضور پیدا نکرد.

——————-

ایسنا: به نقل از رویترز، هر چند پائولو دیبالا در فهرست نهایی تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفت اما سامپائولی، سرمربی آلبی سلسته کم‌تر به این بازیکن بازی داد و به همین خاطر او نتوانست انتظارات را بر آورده کند

ستاره یوونتوس برای نخستین‌بار بعد از حذف آرژانتین واکنش نشان داد و در صفحه رسمی خود نوشت: این نخستین جام جهانی من بود و متاسفانه با احساس تلخی به پایان رسید. با این حال می‌خواهم از هم کسانی که از من حمایت کردند تشکر کنم.

ایسنا: به نقل از رویترز، هر چند پائولو دیبالا در فهرست نهایی تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفت اما سامپائولی، سرمربی آلبی سلسته کم‌تر به این بازیکن بازی داد و به همین خاطر او نتوانست انتظارات را بر آورده کند.

او ادامه داد: قبل از آغاز شدن جام جهانی روسیه احساس بسیار خوبی داشتم و از انگیره بالایی هم برخوردار بودم اما متاسفانه لحظات خوبی برای من رقم نخورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *