شفر قربانی را می‌خواهد، باشگاه نه! + مذاکره هیات‌های عالیرتبه ایران و اتریش- طلاب tollab

ورزش سه: علی قربانی فصل قبل بهترین گلزن استقلال در لیگ برتر بود و برخلاف شایعاتی که در فصل نقل و انتقالات به راه افتاد شفر تمایل دارد قرارداد این بازیکن تمدید شود

با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت آیا این بازیکن به فعالیت خود در استقلال ادامه می دهد یا ترجیح می دهد تیم دیگری را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند.

نکته مهم این است که استقلال در فصل نقل و انتقالات مهاجمان با کیفیتی جذب نکرده است و علی قربانی کیفیت بالاتری از بازیکنانی که با این تیم قرارداد امضا کرده اند، دارد و به همین دلیل شفر از مدیران باشگاه درخواست کرده است که قرارداد این بازیکن تمدید شود.

اما نکته عجیب این است که مدیران باشگاه در این مدت تماسی با قربانی برای تمدید قرارداد نگرفته اند و این بازیکن هم فعلا به خاطر شفر به هیچ کدام از پیشنهادهای خود پاسخ مثبت نداده است.

ورزش سه: علی قربانی فصل قبل بهترین گلزن استقلال در لیگ برتر بود و برخلاف شایعاتی که در فصل نقل و انتقالات به راه افتاد شفر تمایل دارد قرارداد این بازیکن تمدید شود.

——————-

خبرگزاری ایرنا: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز گذشته پس از پایان دیدار از سوئیس به دعوت رسمی رییس جمهوری اتریش وارد وین شد
خبرگزاری ایرنا: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز گذشته پس از پایان دیدار از سوئیس به دعوت رسمی رییس جمهوری اتریش وارد وین شد.

قرار است رییسان جمهوری اسلامی ایران و اتریش پس از مذاکرات در نشست خبری مشترک شرکت کنند.

رییس جمهوری را در این سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهوری و محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری همراهی می کنند.

روحانی پیش از ظهر امروز – چهارشنبه – مورد استقبال رسمی الکساندر فان دربلن رییس جمهوری اتریش قرار گرفت.
همچنین رییس جمهوری اسلامی ایران سه شنبه شب با حضور در جمع صمیمی ایرانیان مقیم اتریش با آنان دیدار و گفت وگو کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *